Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Podobná vyhledávání:

práce z domova

Job Post Details

BRIGÁDA v oddělení LOGISTIKY - job post

SOFTLINK
3.3 out of 5
Kralupy nad Vltavou
200 Kč za hodinu

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Společnost SOFTLINK, leader na trhu online odečtů energií a chytrých řešení (IoT), výrobce zařízení pro odečet dat měřičů spotřeby, které komunikují přes mobilní a radiové sítě, hledá do svého teamu parťáka, který bude provádět jednoduché diagnostiky a opravy komunikačních zařízení.

Do týmu hledáme kandidáta na DPP/DPČ nebo OSVČ (tato práce se dá vykonávat i při studiu, ideálně pro studenta elektrotechnického oboru). Výhodou, nikoliv podmínkou, je zkušenost práce s elektrotechnikou.

Nabízíme možnost práce z domova dle možností a potřeby, flexibilní pracovní doba (předpoklad je 2-6 hodin/ den; i nepravidelně, vše dle dohody), ohodnocení od 200 Kč/hod (dle zkušeností a předchozí praxe), karierní růst. Forma pracovního vztahu: DPP / DPČ / OSVČ.

POPIS POZICE

  • opravy komunikačních zařízení (manuální práce, pájení)
  • jednoduché diagnostiky

PROFIL KANDIDÁTA

  • absolventi nebo studenti elektrotechnických oborů
  • nadšence do elektrotechniky
  • pečlivost
  • samostatnou činnost
  • chuť učit se novým znalostem a dovednostem

NABÍZÍME

  • příjemné pracovní prostředí
  • ochotný pracovní kolektiv
  • občerstvení na pracovišti

V případě zájmu o pracovní pozici, kontaktujte naše personální oddělení na personalni@softlink.cz.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis