Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa btl zdravotnická technika

Řadit dle: -
Nabídky práce: 23

Job Post Details

Junior tester (automatizace, Python) - part-time - job post

BTL ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Praha
Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Jsme tým šesti testerů. Někteří z nás se specializují na manuální testování, jiní na psaní automatizovaných testů. Právě s automatizací teď potřebujeme nejvíce pomoci.

Hlavní náplní bude vytváření a správa softwarových testů pro cílová medicínská zařízení a jejich SW simulace.

Na čem s námi budeš pracovat a co se u nás můžeš naučit:

  • Návrhu automatizovaných testů v Pythonu a jejich realizaci.
  • Ověřování pokrytí zadaných SW požadavků.
  • Reportování nalezených chyb.
  • Správě a nastavení Continuous Integration procesů a úzké spolupráci se SW vývojáři.
  • Podílet se na udržování infrastruktury pro automatizované testování v rámci vývojového týmu.

Co ideálně potřebujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro, IT, biomedicína…).
  • Zkušenost s programováním v Pythonu.
  • Technické myšlení - netestujeme webové aplikace, testujeme fyzické přístroje s grafickým rozhraním a simulacemi pro Win/Linux.
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu funkce.

Co by bylo úplně skvělé (je výhodou):

  • Zkušenost s tvorbou automatizovaných testů.

Co ti na oplátku nabídneme my:

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu.
  • Možnost neustále se učit a rozvíjet.
  • Skvělé a zkušené kolegy, kteří Ti rádi poradí.
  • Dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP a relevantní praxi při studiu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (2 zastávky od metra Dejvická).

Informace o pozici

Typ úvazku
Brigáda
Typ smluvního vztahu
dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Požadované vzdělání
Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky
Čeština (Výborná) a Angličtina (Mírně pokročilá)
Zadavatel
BTL Medical
Místo pracoviště
Evropská 423/178, 16000, Praha - Vokovice, okres Praha, Česká republika
contributors

Kontakt

BTL Medical
Šárka Davídková

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis