Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa c++

Řadit dle: -
Nabídky práce: 623

Podobná vyhledávání:

python

Job Post Details

SW Vývojář (C, C++, C#) - job post

ManpowerGroup s.r.o.
3.7 out of 5
Plzeň
45 000 Kč - 90 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 45 000 Kč - 90 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Plzeň

Úplný popis pracovní pozice:

Pro výrobní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme kandidáty, kteří by měli zájem pracovat jako SW specialisti/vývojáři. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice, nebo jste absolvent se zájmem o obor, ráda vám sdělím podrobnější informace.

Nástup možný ihned.

Popis pozice:

  • Návrh, vývoj a testování SW v jazyce C, C++, C# - budete mít na starost celý cyklus projektu včetně případných studií, testů, shromažďování požadavků, ověření a následné uvolnění do výroby
  • Kromě vývoje se budete podílet i na údržbě systému
  • Po řádném zaškolení je možné pracovat částečně vzdáleně
  • Možnost vést menší tým kolegů

Profil kandidáta:

  • Znalost C, C++, C#
  • Angličtina na komunikativní úrovni - spolupráce s kolegy a se zákazníky ze zahraničí
  • Zkušenost s vývojem systému výhodou (pozice je vhodná i pro absolventy)

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba s možností práce na HO
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost výuky anglického jazyka
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování, případně stravenky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis