Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa castor company s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3

Job Post Details

Číšník/Servírka pro restauraci a penzion Zděná Bouda - job post

CASTOR COMPANY s.r.o.
Hradec Králové
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Požadavky

spolehlivost, dochvilnost, příjemné vystupování, morální bezúhonnost, časová flexibilita, dobrá nálada, profesionální přístup

Nabídka

Zázemí prosperující společnosti
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Smlouvu na dobu neurčitou
Jistotu pravidelné mzdy
Zvýhodněné stravování
Různorodou práci
Výborné platové ohodnocení
Motivační osobní ohodnocení
Možnost profesního růstu
Možnost rozvržení směn dle potřeb

Popis pracovní náplně

Hledáme do svých řad usměvavého parťáka nebo parťačku, na které je spoleh a práce s lidmi je baví. Pokud chcete pracovat v hezkém prostředí na kraji lesa a přitom kousek od centra, máte rádi spokojené zákazníky a fajn kolektiv, hledáte dlouhodobou práci v prosperující společnosti s budoucností tak Vás rádi u nás přivítáme :-)
Nehledáme kohokoliv, pro nás je důležité, aby si byl/a slušný člověk a profesionál, který do týmu perfektně zapadne, a za kterým se zákazníci budou rádi vracet.
Pracoviště: Hradec Králové
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis