Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa cechymen

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Bezpečnostní pracovník - vrátnice - job post

Cechymen
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme strážné pro sportovní areál Haly Královky.

Co budete dělat?

  • Zajišťovat bezpečnost svěřeného objektu
  • Vést evidenci vstupujících osob do objektu a výdeje klíčů
  • Provádět obchůzkovou činnost v objektu

Nabízíme:

  • nenáročnou prácí vhodnou i pro osoby ze zdravotním znevyhodněním na denní i noční směny
  • možnost pracovat na DPP a HPP
  • interní školení, Multisport kartu,
  • možnost zálohového vyplácení mzdy
  • možnost zajištění ubytování v Praze

Požadujeme:

  • trestní bezúhonost
  • fyzickou zdatnost

Vhodné i pro zaměstnance se zdravotním omezením

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis