Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa centrum babylon

Řadit dle: -
Nabídky práce: 8
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

KUCHAŘ/KA – MINUTKOVÁ KUCHYNĚ - job post

CENTRUM BABYLON
4.0 out of 5
Liberec
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Liberec

Úplný popis pracovní pozice:

Základní informace

Pracovní poměr: HPP
Požadované vzdělání: ÚSO/SŠ v oboru kuchař

Požadujeme

  • Praxe v minutkové kuchyni
  • Zkušenost a zájem o gastronomii a o práci ve velkém provozu
  • Odpovědnost za svou práci, spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost

Nabízíme

  • Pravidelná pracovní doba: krátký/dlouhý týden – 12ti hodinové směny (15-16 směn za měsíc)
  • Nástup: IHNED
  • Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, permanentky do zábavního centra …)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Možnost osobního a profesního růstu
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis