Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
200+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Rozpočtář, účetní , 1/2 úvazek, 5 týdnů dovolené, - job post

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace
Praha
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

HLEDÁME do kolektivu Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o.

Náplň práce:

ROZPOČTÁŘE, ÚČETNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE (fakturace, účetnictví)

  • hlavní pracovní poměr na ½ úvazek

Co od Vás očekáváme:

  • požadujeme vzdělání SŠ, VŠ ekonomického směru
  • dobrá znalost práce na PC a problematiky rozpočtu a účetnictví příspěvkové organizace
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající platové ohodnocení, čtvrtletní odměny, 5 týdnů dovolené, 4 dny sick days

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis