Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa cleancat s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 18
Odebrali jsme 8 nabídky práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete hledání opakovat tak, aby byly vynechané nabídky práce také zobrazeny.

Job Post Details

Aktivní posila personálního a mzdového oddělení - job post

CLEANCAT s.r.o.
Ostrava
30 000 Kč - 38 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 38 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme posilu do týmu 8 nadšených „srdcařek“ našeho personálního a mzdového oddělení.
Zapojte se do problematiky světa lidských zdrojů, a pojďte s námi v tomto oboru rozvíjet své dovednosti a znalosti.

Jaké budou Vaše úkoly:
  • vystavování a ukončování pracovních smluv a dohod
  • po zaučení přímý podíl na výpočtu mezd
  • úzká spolupráce se zaměstnanci a s institucemi (ÚP, OSSZ, exekutorské úřady)
  • potvrzování výše příjmů a další administrativa, která rozváže ruce zkušenějším kolegyním
Požadujeme:Očekáváme, že budete:
  • mít už při nástupu všeobecný přehled v oblasti zákoníku práce a mezd – spojení obojího je pro nás klíčové
  • oplývat komunikačními dovednostmi a projevíte zápal pro nové věci
  • dobře zvládat občasný nápor a stresové situace
  • mít dobré předpoklady se rychle adaptovat a mít hlavu otevřenou
  • mít odvahu zeptat se na věci, kterým nerozumíte a bez obav se přiznat k chybě, pokud nějakou uděláte
  • počet míst - 1
Nabízíme:Pro to, abyste mohl/a dobře odvádět svou práci, Vám nabízíme:
  • stabilitu - 27 let působení na trhu úklidových a speciálních služeb hovoří za vše
  • plnou podporu kolegyň z personálního a mzdového oddělení
  • udržování a zvyšování odborné úrovně a jistotu, že dostanete prostor využít svůj potenciál
  • systém benefitů
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis