Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa cool credit

Řadit dle: -
Nabídky práce: 10

Job Post Details

HR Specialista s přesahem do Office - job post

COOL CREDIT
Praha 1
40 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 40 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha 1

Úplný popis pracovní pozice:

MONEE TECH je jednou z největších evropských platforem poskytujících spotřebitelské půjčky. Záměrem jejího založení bylo především inovovat veškeré digitální kanály, které mění trh spotřebitelských půjček. Jsme odpovědnou platformou půjčování zohledňující zájmy všech zainteresovaných stran. Naše filosofie je zaměřená na profesionalitu, rychlost, férovost.

HR Specialista s přesahem do Office

Otevřela se nám v rámci expanze společnosti nová pozice v HR oddělení! Hledáme primárně někoho, kdo má rád pestrou náplň práce a obecně různorodé činnosti (i když rutinní). Rádi bychom zároveň uchazeče/ uchazečku, jenž se bude také aktivně podílet na inovativních projektech v rámci svěřené agendy. Firma se nám neustále rozrůstá, takže o nudu u nás rozhodně nouze nebude.

Agenda

HR:

    Starost o životní cyklus zaměstnanců (od náboru po exit).
    HR administrativa - příprava smluv, dodatků a správa zaměstnaneckých složek.
    Zpracování podkladů pro externí mzdové účetní.
    Spoluvytváření a budování naší skvělé firemní kultury.
    Spolupráce na digitalizaci a inovaci HR procesů.
    Práce s reporty a další HR administrativa.
    Zodpovědnost za vlastní svěřené projekty a dotahování úkolů.

Pokud budou splněné aktivity v rámci HR, lze pomoct také v rámci agendy Office - rozšířit tak své zkušenosti.

Podpora Office:

    Chod recepce včetně vedení týmu recepčních.
    Zodpovědnost za plynulý chod kanceláře.
    Výběr dodavatelů, jejich správa a kontrola.
    Správa nákladů v rámci provozu kanceláře.
    Pořádání firemních akcí, večírků a teambuildingů.
    Zpracování faktur, jejich evidence a příprava k proplácení.

Požadujeme:

    Ukončené vysokoškolské vzdělání
    Prokazatelné zkušenosti z HR !
    Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
    Angličtina slovem i písmem na pokročilé úrovni (máme zahraniční projekty)
    Hledáme někoho, kdo rád pracuje, rozvíjí se a chce se dál vzdělávat
    Schopnost dotahovat věci do konce a samostatnost
    Někoho, kdo má rád pohodovou atmosféru a humor

Nabízíme:

    Možnost nástupu ihned.
    Příležitost nasbírat opravdu různorodé a pestré zkušenosti.
    Profesní a osobní růst založený i na realizaci vlastních projektů.
    Pozici, která je pro naše fungování naprosto klíčová.
    Smlouvu na dobu neurčitou a příjemné ohodnocení.
    Mladý a velmi přátelský kolektiv plný různorodých profesí.
    Atraktivní benefity včetně ginového baru (za ten teda budete mít taky zodpovědnost).

Pokud jsme Vás zaujali a rádi byste se dozvěděli víc, pošlete prosím krátký průvodní dopis a strukturovaný životopis. Ozveme se co nejdříve. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Václavské náměstí 841/3, 11000, Praha - Nové Město, Hlavní město Praha, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000 - 60000 Kč / měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Individuální rozvržení pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (Středně pokročilá) Čeština (Výborná)

Zadavatel

COOL CREDIT, s.r.o.