Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 26

Podobná vyhledávání:

práce z domova

Job Post Details

Psaní článků a překládání textů - job post

Jiří Pekárek
Praha 1
140 Kč - 150 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 1

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Hledáme brigádníky pro psaní článků s cestovatelskou tematikou na zkrácený pracovní úvazek v délce 70 hodin měsíčně.

Nabízíme
možnost pracovat odkudkoliv, můžete tak pracovat i cestovat
dlouhodobou spolupráci
naučíte se hledat akční letenky i zlevněné zájezdy
odměna 140 Kč / hodinu
vaše práce bude vidět, ročně máme přes 6 milionů čtenářů
Směny
Psát můžete kdykoliv, ale pokud máte směnu, musíte být připraveni k sepsání článku o zlevněných letenkách, či zájezdech.

Ranní směna je od 7:00 do 14:00
Odpolední směna je od 15:00 do 22:00
Každý má 10 směn za měsíc, tzn 70 hodin
Co od vás očekáváme
  • perfektní znalost češtiny
  • výhodou je znalost cizího jazyka na úrovni C1 či C2 (může se jednat i o slovenštinu)
  • schopnost psát srozumitelně, strukturovaně a fakticky správně
  • mít rozsáhlé zkušenosti s cestováním
  • možnost platby na DPP + “růžový papír” (maminky na MD, studenti). Případně mít možnost fakturovat.
Co vám nabízíme
  • možnost pracovat odkudkoliv, můžete tak pracovat i cestovat
  • dlouhodobou spolupráci
  • naučíte se hledat akční letenky i zlevněné zájezdy
  • odměna 140 Kč / hodinu
  • vaše práce bude vidět, ročně máme přes 6 milionů čtenářů

Směny

  • Ranní směna je od 7:00 do 14:00
  • Odpolední směna je od 15:00 do 22:00
  • Každý má 10 směn za měsíc, tzn 70 hodin
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis