Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 23

Podobná vyhledávání:

práce z domova

Job Post Details

Graphic Designer - job post

BETTER MARKETING
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

V agentuře neustále rosteme, klientů přibývá, a tak k sobě do našeho týmu v Brně hledáme grafika. Chceš být součástí silného kreativního týmu se stabilním grafickým studiem a přátelskou atmosférou? Máš chuť pracovat v agentuře, která má více než 18 let zkušeností? Pokud ti to zní dobře, čti dál.

Jak si tě představujeme?

  • Ve světě grafického designu se už chvíli pohybuješ, ale nebráníme se i šikovným talentům s menšími zkušenostmi,
  • dobře se orientuješ v Adobe CC (Illustrator, InDesign, Photoshop),
  • máš kreativní přístup k zadáním
  • a velkou výhodou bude, pokud to umíš s Figmou, Adobe Animate, Adobe Premiere nebo pokud ovládáš DTP.

Práce u nás je opravdu různorodá, takže záleží na tom, co tě baví a v čem jsi silný. Můžeme to spolu probrat na osobním pohovoru v agentuře.

Co u nás budeš dělat?

  • Budeš se podílet na tvorbě komunikačních konceptů,
  • tvořit nové identity a loga pro nové i známé značky,
  • dostaneš se do světa online a webdesignu,
  • spolupracovat s copywritery, SEO a PPC specialisty a analytiky,
  • komunikovat s accounty, kteří budou tvojí spojkou s klienty.

Co nabízíme?

  • Nabízíme full-time nebo dlouhodobou spolupráci na IČO – výběr je na tobě,
  • různorodou práci pro top značky (Stihl, Medicom Clinic, Scania, MAPEI, PSN a další),
  • adekvátní ohodnocení,
  • velký prostor pro kreativitu a možnost růstu,
  • koncepční a strategickou práci na projektech,
  • tým skvělých kreativců, analytiků a accountů, kteří jsou kolegové i kámoši,
  • firemní vzdělávání, lekce angličtiny a pravidelné teambuildingy.
  • home office, když bude potřeba,
  • Multisportku
  • #dogfriendly office, aby tvůj mazel nemusel být doma sám,
  • kantýnu plnou dobrot a stálý přísun ovoce, čajů a kvalitní výběrovou kávu.

"Jak bude vypadat tvá práce? U nás to snad nevyzní jen jako fráze, ale budujeme opravdu silný kreativní tým od strategic plannerů až po copywritery a designery. Setkáš se u nás s množstvím výzev a příležitostmi k růstu. Těšit se můžeš na různorodou práci a otevřenou atmosféru, kde je respektována individualita. Pomáhat ti budou jak ostatní kolegové, tak zkušení Art a Creative Directoři. Momentálně nás zajímají hlavně tvoje schopnosti, jak funguješ a co tě baví. Až potom bychom specifikovali tvou specializaci. Ale ať to nezní vše jen růžově, tvoje denní rutina může být tvorba identit, SoMe příspěvků, webdesign, případně i tvorba offline tiskovin."

Stanislav Apoka Bílek, Creative Director

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli ukázky své práce na prace@better.cz. Nezapomeň připojit i své CV. Budeme rádi i za krátký komentář k tvé práci, abychom mohli vidět, jak přemýšlíš.

Cítíš, že by to mohlo fungovat? Ozvi se nám. Pak si spolu dáme kafe u nás v kanceláři.

Napiš nám na prace@better.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis