Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa cz people finance, s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 11,183

Job Post Details

Senior konstruktér průmyslové automatizace - job post

machine building s.r.o.
Liberec
50 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek, Praxe, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 50 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek
  • Praxe
  • Smlouva

Lokalita

Liberec

Úplný popis pracovní pozice:

Pro rozšiřující tým konstruktérů navrhujících průmyslové automatizace hledáme zkušeného kolegu se zaměřením na dopravníkovou techniku nebo jednoúčelové mechanismy. Dlouhodobě pracujeme na modulové stavbě automatizací s precizní přípravou před vlastním zahájením projektu. Naše stroje a automatizace jsou zákazníky hodnocené jako špičkové a tuto úroveň chceme zachovat i s pomocí nového kolegy.

Požadujeme: Zkušenosti min 10 let ve strojírenství a 5 let na pozici konstruktéra strojů. Znalost programu Solid Works.

Nabízíme: Nadstandardní ohodnocení, volnou pracovní dobu, úzce spolupracující vývojový tým konstruktérů a programátorů, oborou specializaci, nejnovější technologie (simulace, rapid prototyping atd).

Náplň práce: Návrhy mechanismů v Solid Works a jejich testování.

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý, Smlouva, Praxe

Plat: 50 000,00Kč - 70 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis