Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 274

Podobná vyhledávání:

remote

Job Post Details

Project Coordinator - Czech speaker - job post

Work Experience Agency LTD
Praha
200 Kč za hodinu - Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 200 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Smlouva

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

We are looking for a Czech/English speaker to join our project team!

Remote working - minimum 25h weekly

You must be speaking B1 English

You must be able to work in Excel environment

8 per hour

Pick up groups from airport over weekends

Making sure that students reached accommodation

Getting travel tickets for them

Help us organise placements for students

Be reliable and handle well crisis situations with students

Creating quotes and costings, handle customers from various EU countries

Job Type: Contract
Contract length: 18 months

Pay: 200.00Kč per hour

Expected hours: 20 – 25 per week

Expected Start Date: 06/05/2024

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis