Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa czech yourself

Řadit dle: -
Nabídky práce: 418

Job Post Details

Na pozici asistenta prodeje na plný úvazek 40hod- Sports Direct - Olomouc Hana - Czech - job post

SportsDirect EU
2.9 out of 5
Olomouc
32 000 Kč měsíčně - Trvalý

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 32 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý

Lokalita

Olomouc

Úplný popis pracovní pozice:

Popis společnosti

Sports Direct jako součást skupiny Frasers Group vznikla v Anglii původně jako drobný obchod se sportovními potřebami. Od té doby se rozrostla v globálního retail lídra zastřešujícího přední značky z odvětví sportu, volnočasových aktivit, her a luxusní módy. Věříme, že riskovat se vyplácí. Nikdy neváháme posouvat se kupředu a měnit způsob, jakým retail funguje, přičemž neustále rozšiřujeme naše portfolio a vylepšujeme prodejny. Nesedíme s rukama v klíně – kdo zaváhá, nejede!

Za náš úspěch vděčíme z velké části našim dynamickým a nadšeným zaměstnancům s talentem pro obchod. Abychom se mohli ještě více rozrůstat, hledáme na pozici asistenta prodeje na plný úvazek, díky nimž můžeme v budování naší značky pokračovat a sdílet náš úspěch i po celé Evropě.

Popis nabídky práce

Jako součást našeho týmu Sports Direct vám pomůžeme plně rozvinout váš potenciál a talent a nabídneme vám obrovské množství příležitostí.

  • Proaktivní podpora prodejny díky maximalizaci prodejních příležitostí
  • Vynikající vztah k naší firemní kultuře a našim hodnotám z pozice ambasadora značky Sports Direct
  • Schopnost předčit očekávání zákazníků a poskytovat dokonalý zákaznický servis
  • Efektivní zpracování dodávek za účelem zajištění odpovídajícího zásobení prodejny
  • Zachování standardů prodejny ve všech oblastech včetně prodejní plochy i skladu

Kvalifikace

Váš profil

  • Věk nad 18 let
  • Spolehlivost a flexibilita ve vztahu k potřebám prodejny
  • Odpovědnost a důvěryhodnost
  • Zájem o práci v retail a práci s lidmi, poskytování vysoce kvalitních služeb
  • Ztotožnění se s hodnotami a kulturou Sports Direct a jejich stálá propagace

Další informace

Máš odvahu pracovat pro Sports Direct?

Náš potenciál je obrovský a zkušenosti, které u nás můžete získat jsou zcela bezkonkurenční, pro vytěžení maxima z této jedinečné příležitosti musíte doslova dýchat a žít našimi hodnotami, kterými jsou:

1. Think without limits and take the team with you

Dokážete uvažovat rychle a nebojácně.
Smýšlíte otevřeně a skromně, umíte si představit, že i nemožné se může stát realitou. Nebojíte se riskovat, pokud je to pro byznys to nejlepší.

2. Own it and back yourself

Umíte jednat sebevědomě, nikoliv však přespříliš.
Za svá rozhodnutí přejímáte plnou odpovědnost, za svým názorem si plně stojíte.

3. Be Relevant

Prokazujete silný obchodní talent a zákazník je pro vás vždy na prvním místě.
Dbáte na to, aby se vše točilo kolem našich lidí, partnerů a naší planety a bylo pro ně relevantní.
Posloucháte to, co chtějí a potřebují ostatní, a neustále dohlížíte na naši kulturu.

Odměnou vám bude:

  • CZK 32,000 /měsíc při úvazku 40 hod/týden
  • 20 dnů dovolené
  • Vstřícnost při volbě směn
  • Možnost přivýdělku z doplňkového prodeje
  • Multisport karta
  • 20% zaměstnanecká sleva
  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Příležitost k rozvoji
  • Kariérní postup

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis