Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa czechinvest

Řadit dle: -
Nabídky práce: 12
Odebrali jsme 2 nabídky práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete hledání opakovat tak, aby byly vynechané nabídky práce také zobrazeny.

Job Post Details

Odborné stáže pro VŠ - job post

CzechInvest
Česko
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Česko

Úplný popis pracovní pozice:

Zahaj svou kariéru s CzechInvestem!

Hledáme nadšené studenty, kteří chtějí oživit svou studijní cestu s praxí v oblasti českých investic, podnikání a technologií.

Proč CzechInvest?

✨ **Jedinečná příležitost: Umožníme ti zažít jedinečnou stáž v jedné z nejvýznamnějších agentur podporujících inovace a podnikání v České republice.

**Dynamické prostředí: Připoj se k týmu plnému entuziasmu, kreativity a příležitostí pro tvůj profesní růst. Každý den je u nás nová výzva!

**Široké spektrum pracovních možností: Tvůj potenciál se může rozvinout v průběhu stáže na různých polích, od interakce s podnikateli po zapojení do inovačních projektů.

**Praha/Region/Zahraničí: Vyber si, zda chceš prozkoumávat regionální kanceláře po celé České republice nebo se ponořit do světa zahraničních aktivit.

**Práce, která Má význam: Tvá práce bude přispívat k rozvoji českého podnikatelského prostředí a podporovat inovace v naší zemi.

**Flexibilní časový rámec: Stáž může být přizpůsobena tvým studijním povinnostem, přičemž délka stáže je cca 3 měsíce.

**Bezplatná stáž v CzechInvestu: Otevřeme ti dveře do světa praktických zkušeností aby tvá kariéra začala nabírat nový směr.

**Zvládneš český jazyk? je zde nutnost českého jazyka: Věříme, že komunikace je klíčem k úspěchu, a proto hledáme studenty s dostatečnou znalostí českého jazyka.

**Nemáme jen nabídku stáže, ale celý příběh tvé profesní cesty!**

Připoj se k nám a buď tvůrcem pozitivní změny v oblasti investic, podnikání a technologií!

➡️ **Přihlásit se můžeš zde na našem webu!** (www.czechinvest.cz/staze)

Tímea ŘíhováSenior personální manažer601 157 564timea.rihova@czechinvest.org
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis