Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce dětská sestra v lokalitě Kroměříž

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Podobná vyhledávání:

sestra

Job Post Details

Všeobecná/praktická/dětská sestra - avsolvent/ka - job post

Kroměřížská nemocnice
Kroměříž
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Kroměříž

Úplný popis pracovní pozice:

Kroměřížská nemocnice a.s.

Jsme nemocnice s bohatou tradicí a výbornou dopravní dostupností. Disponujeme špičkovým přístrojovým vybavením. Naše oddělení jsou akreditována pro vzdělávání, podporujeme týmovou spolupráci a ducha. Odborné vedení je ti vždy k dispozici, na nic nejsi nikdy sama, či sám. Neustále rosteme a nyní nám možná chybíš právě ty.

POŽADUJEME

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
  • Samostatnost, odolnost vůči stresu
  • Ochotu pracovat na směny

NABÍZÍME

  • Možnost plného nebo zkráceného pracovního úvazku, případně i práce na dohodu
  • Výborné mzdové podmínky: tarifní mzda dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe, osobní ohodnocení, výkonnostní bonusy, mimořádné odměny, příplatky a další složky mzdy
  • Nadstandardní finanční ohodnocení v rámci služeb
  • Možnost roční odměny ve výši měsíční mzdy
  • Práci na akreditovaném pracovišti
  • Rychlé nabývání odborných praktických zkušeností a dovedností
  • Úhradu nákladů specializačního vzdělávání a odbornou administrativní podporu v celém jeho průběhu
  • Stipendijní program pro studenty nelékařských oborů
  • Odměny za pracovní pohotovost, odměny za pracovní jubileum, odměny při odchodu do důchodu
  • Možnost využití příměstských táborů konaných přímo v areálu nemocnice pro děti zaměstnanců v době prázdnin
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dárkové poukazy do nemocniční lékárny
  • Nadstandardní pokoje při léčbě v nemocnici pro rodinu zaměstnance
  • Zvýhodněné parkování v areálu nemocnice
  • Výhodné tarify mobilních operátorů pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

MOŽNÝ NÁSTUP

Ihned

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis