Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 329

Job Post Details

MANAGING DIRECTOR - job post

HILL International
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Job overview

Pro našeho významného klienta, velkou renomovanou mezinárodní společnost působící v oblasti služeb a technologických řešení, aktuálně obsazujeme pozici MANAGING DIRECTOR.

MANAGING DIRECTOR

CO VÁS ČEKÁ

  • Řízení velké významné společnosti v ČR s mezinárodním zázemím
  • Zodpovědnost za tvorbu strategie a zajištění její realizace
  • Zodpovědnost za ekonomické výsledky a hladké fungování společnosti
  • Aktivní zapojení do procesu modernizace společnosti – nastavení procesů, digitalizace

IDEÁLNÍ KANDIDÁT/KA

  • Manažerské zkušenosti z větších mezinárodních firem v oblasti služeb
  • Zkušenost s vedením společnosti nebo divize – stovky zaměstnanců
  • Zkušenosti v oblasti nastavování procesů a digitalizace, zájem o moderní technologie
  • Moderní a dynamický leader – zapojuje, podporuje a motivuje zaměstnance, dává zpětnou vazbu, transparentně komunikuje napříč společnosti, aktivně přináší nové podněty, inspiruje
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem – zahraniční management

NABÍZÍME

  • Velmi pestrou a zajímavou roli v oblasti TOP Managementu
  • Práci pro stabilní a silnou mezinárodní společnost, inspirující zahraniční management
  • Velký prostor pro seberealizaci, přinášení nových podnětů a modernizaci společnosti
  • Příležitost něco dokázat, posouvat společnost a vidět za svojí prací jasné výsledky
  • Atraktivní finanční ohodnocení, služební auto a další benefity

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis