Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce doplňování zboží v lokalitě Příbor

Řadit dle: -
Nabídky práce: 34

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Doplňování zboží, 130,-Kč/hod - job post

RH Advisory, s.r.o.
Frýdek-Místek
130 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Pro našeho významného klienta hledáme brigádníci/ka na pozici merchandiser – doplňování zboží v obchodních řetězcích - cukrovinky.

Náplň práce:
Jedná se o pravidelné doplňování zboží do regálu, kontrolu expirace a cenovek, zajištění akčních a druhotných vystavení, vytváření objednávek, komunikace s OZ.
Servisy obchodů rozložený do celého týdne (kromě víkendu), vhodné spíše pro ženy.

Časový rozsah práce: 49 hodin týdně - práce se dá zvládnout za kratší čas
Místo výkonu práce: Frýdek - Místek ( Raškovice, Dobrá)

Odměna: 130,- Kč/hod (hrubého)

Nástup: ihned

V případě Vašeho zájmu a pro bližší info zasílejte životopis na uvedený email.
Co od vás očekáváme
  • flexibilitu
  • týmová spolupráce
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • loajálnost
  • pravidelná docházka
  • rychle se učit novým věcem
  • komunikaci přes email + tel.
  • znalost práce s emailem, s chytrým mobilním telefonem
  • platný potravinářský průkaz
  • vlastní automobil
Co vám nabízíme
- dlouhodobou brigádu - spolupráce na DPP (nelze při evidenci na ÚP) nebo OSVČ
  • příspěvek na cestovné
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis