Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce ekonom v lokalitě Hlavní město Praha

Řadit dle: -
Nabídky práce: 25

Podobná vyhledávání:

účetní

Job Post Details

Ekonom - job post

KONSIT
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Úvazek: Plný úvazek
Lokace: Praha

  • Baví Vás práce s čísly a rádi za nimi vidíte skutečné hodnoty?
  • Láká vás propojení ekonomického oboru a stavebnictví?
  • Chcete rozvíjet své stávající zkušenosti a zároveň je předávat ostatním kolegům?
  • Jste odpovědný, spolehlivý, komunikativní a organizační typ, který má rád ve věcech pořádek?
  • Jste absolvent střední či vysoké školy s chutí vyrazit do stavební praxe

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, jste člověk, kterého hledáme. Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše případné dotazy či zorganizujeme osobní pohovor, případně nám pošlete svoje CV a kontaktní údaje a my se vám ozveme.

Vaším úkolem bude:

  • fakturace, zachycení a nákladová likvidace faktur, provádění veškerých účetních operací týkajících se svěřených staveb
  • sledování výsledků hospodaření svěřených staveb, kontrola financování, v souladu s uzavřenými smlouvami
  • inventarizace a s tím spojené uzávěrkové operace na konci účetního období
  • elektronický oběh faktur
  • odpovědnost za správnost, kvalitu a včasnost provedení zadaných úkolů a dodržování předepsaných postup

Znalosti a dovednosti, které byste měli mít:

  • min. SŠ nejlépe ekonomického směru
  • máme zájem i o začínající absolventy
  • řidičské oprávnění skup. B výhodou, nikoliv nutností
  • uživatelská znalost MS Office, zkušenost s účetním software
  • znalost zákona o účetnictví, zákona o DPH a zákona o dani z příjmů
  • dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, vlastní iniciativu

Nabízíme Vám:

  • individuální přístup
  • motivující platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna (sick days)
  • vzdělávací kurzy a školení v nových předpisech apod.
  • dlouhodobou perspektivu v zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • příspěvky na stravování, služební mobilní telefon a další benefity
  • firemní a sportovní akce

Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Hámorská, tel: 225 377 151, zuzana.hamorska@konsit.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis