Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce event v lokalitě Hlavní město Praha

Řadit dle: -
Nabídky práce: 189

Podobná vyhledávání:

event manager

Job Post Details

Animátor/Animátorka - job post

Eventi animazione
2 recenze
Praha
17 800 Kč - 30 400 Kč měsíčně - Dočasný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 17 800 Kč - 30 400 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Dočasný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Eventi Animazione hledá animátory a animátorky, s i bez zkušeností, pro turistické resorty jak v Itálii, tak i v zahraničí.

Požadujeme:

- Schopnost pracovat v týmu

- Zájem o účast na různorodých aktivitách

- Schopnost efektivně komunikovat s hosty

Nabízíme příležitosti pro tyto pozice bez zkušeností:

- Miniklub

- Fitness

- Sport

- Deejay

- Tanečnice/tanečník

- Junior klub

A také pro ty s předchozími zkušenostmi:

- Vedoucí miniklubu

- Fitness instruktor

- Vedoucí animátor během dne

- Vedoucí animátor

- Zvukový a světelný technik

- Choreograf/choreografka

Tato nabídka je otevřená pro obě pohlaví. Přidejte se k našemu týmu a zažijte nezapomenutelné zážitky jako člen naší animační rodiny!

Typ úlohy: Dočasný úvazek
Trvání pracovní smlouvy: 3 měsíce

Plat: 17 800,00Kč - 30 400,00Kč (měsíčně)

Předpokládané datum nástupu: 08.05.2024

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis