Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 156

Podobná vyhledávání:

event

Job Post Details

EVENT MANAGER - job post

PARTNER 4 JOB
Praha 1
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 1

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • Kompletní příprava, plánování a realizace akcí
  • Koordinace veškerých potřebných informací a úkonů potřebných k perfektnímu zajištění akce
  • Komunikace s klientem a řešení jeho požadavků
  • Zajištění efektivní interní komunikace napříč hotelovými odděleními

Požadavky:

  • Máte zkušenosti z hotelového / eventového prostředí?
  • Komunikujte anglicky?
  • Baví Vás organizovat, komunikovat s klienty?

Nabídka:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Firemní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Multisport karta
  • 1x ročně hotelový bonus - 1 noc v hotelu se snídaní
  • 50% sleva na restaurační služby
  • Po zkušební době noc v hotelu se snídaní pro 2 osoby
  • Po roce zaměstnání 25 dní dovolené
  • ZOO karta
  • Nástup možný ihned/dohodou

Platové ohodnocení dle zkušeností: 35.000 Kč + odměny (případně dle zkušeností/znalostí)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis