Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa expedia group

Řadit dle: -
Nabídky práce: 33
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Ostraha logistického skladu - job post

ARES GROUP
3.2 out of 5
Kunice
151 Kč - 186 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Kunice

Úplný popis pracovní pozice:

CO POŽADUJEME

  • zodpovědnost, spolehlivost,
  • trestní bezúhonost,
  • zdravotní způsobilost.

CO NABÍZÍME

  • náplň práce: kontrola zaměstnanců, kontrola oprávněnosti vstupu, kontrolní pochůzková činnost a dohled nad dodržováním interních procesů, fotodokumentace expedice
  • doprava na pracoviště zdarma zajištěna firemními zdroji,
  • individuální plánování směn,
  • v případě zájmu zprostředkování ubytování v Praze,
  • mzda v hotovosti / převodem na účet,
  • možnost čerpání záloh ze mzdy,
  • kvalitní uniforma ZDARMA,
  • zprostředkování profesní kvalifikace “strážný”.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis