Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Podobná vyhledávání:

účetní

Job Post Details

Asistentka / Fakturantka - job post

RENASTAV
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • administrativní činnost (evidence faktur, pošty, pokladna apod.)
  • příprava podkladů pro účetní firmu (podklady pro DPH)
  • korespondence, správa, formátování, skenování a ukládání dokumentů
  • příprava prezentací a podkladů pro jednání
  • zakládání a vedení archívu
  • jednání s úřady
  • pomoc při organizování firemních akcí
  • administrativní podpora ostatním oddělením společnosti

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost účetního programu Stereo výhodou
  • výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, internet)
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup a časovou flexibilitu
  • výhodou znalost anglického, nebo ruského jazyka na pokročilé úrovni
  • čistý trestní rejstřík
  • platný řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • příležitost k seberealizaci a osobnímu rozvoji
  • místo výkonu v Praze
  • nástup možný po dohodě
Nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:
RENASTAV s.r.o., Renáta Potanková, Strakonická 37, 159 00 Praha 5 - Lahovice,
nebo na email: renata.potankova@renastav.cz.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis