Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 11
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

Trade Marketing Specialist - job post

BeeMedia, s.r.o.
Praha
70 000 Kč - 90 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 70 000 Kč - 90 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Jakou práci budete dělat?

  • Rozvíjet strategie růstu napříč prodejními kanály pro naše portfolio produktů a značek – implementovat do těchto strategií pohled finálního spotřebitele
  • Spolupracovat s interními a externími partnery na zajištění aktivit a projektů v rámci daného rozpočtu
  • Spolupracovat s Brand Marketingem na rozvoji kampaní, které zajistí růst našich značek
  • Spolupracovat s Customer Development (Sales) oddělením na dokonalém provedení promočních aktivit
  • Přetvářet pohledy nakupujících do skvělých nápadů, které pomohou překonat nákupní bariéru mezi nakupujícím a našimi produkty

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici nebo na pozicích v Brand Marketingu nebo Salesu
  • Schopnost spolupracovat a vyjednávat s týmy Brand Marketingu a Salesu
  • Business zaměření
  • Je nutná výborná komunikační/argumentační znalost vůči ostatním oddělením (Finance, Repack department atd.) a také jednání s třetí stranou, dobré prezentační dovednosti
  • Angličtina, angličtina a angličtina - bez ní se neobejdete, budete dostávat emaily v angličtině a komunikovat s kolegy v zahraničí

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý, Smlouva

Plat: 70 000,00Kč - 90 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis