Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce fitness, trener v lokalitě Most

Řadit dle: -
Nabídky práce: 8

Job Post Details

Obsluha tvářecích strojů - job post

ROKA Industry
Teplice
38 000 Kč - 42 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Teplice

Úplný popis pracovní pozice:

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • Seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů, ohýbání výrobků z plechů a údržba stroje, úprava korekcí při ohraňování
  • Výroba na základě stanovených technologických postupů
  • Vedení deníků údržby stroje
  • Práce spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
  • Práce v kolektivu a ochota předávat své zkušenosti ostatním

POŽADAVKY:

  • Vzdělání technického zaměření výhodou nebo manuální zručnost
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Základní znalost čtení výkresové dokumentace a tvorby programů pro ohraňování
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

TERMÍN NÁSTUPU:

  • Ihned nebo dohodou

BENEFITY:

  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení / možnost osobního růstu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Zvýhodnění tarify i pro rodinu
  • Závodní stravování
  • Denní nákup svačin/ občerstvení na pracovišti
  • Soda bar a nápojový automat na pracovišti
  • Firemní fitness
  • Firemní a teambuildingové akce

MZDA

  • Nástupní plat v rozmezí 38 000 – 42 000 Kč dle dovedností

Nabízíme Zázemí stabilní a rychle rostoucí české firmy Přátelský pracovní kolektiv Profesní a kariérní růst Práci na HPP, příp. ŽL PP na dobu neurčitou Pravidelný výplatní termín, jistotu stabilního příjmu Nadstandardní výdělky Benefity Závodní stravování Dovolená navíc Vzdělávací kurzy a školení Příspěvek na penzijní připojištění Firemní fitness Firemní akce Občerstvení na pracovišti Výrobky a služby se slevou V případě zájmu nás kontaktujte. KONTAKTNÍ OSOBA Ing. Zuzana Schreiberová TELEFON +420 602 670 124 E-MAIL hr@roka-teplice.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis