Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa frischbeton s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Strojník, strojnice, obsluha betonárny Česká Lípa - job post

FRISCHBETON s.r.o.
Česká Lípa
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Česká Lípa

Úplný popis pracovní pozice:

Aufgaben

  • zajišťování činnosti související s výrobou betonu,
  • zajištění logistiky dopravy,
  • komunikace se zákazníky a dodavateli,
  • správa písemné dokumentace.

Qualifikationen

  • SŠ nebo vyučení v technickém oboru,
  • řidičský průkaz skupiny B nutný,
  • strojnický průkaz výhodou,
  • základní uživatelská znalosti PC,
  • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav,
  • aktivní přístup k práci a plnění úkolů, svědomitost, bezúhonnost.

Wir bieten

trvalé zaměstnání ve stabilní společnosti týden dodatkové dovolené stravenkový paušál

Kontakt

Zuzana Vitoňová
Ostravská 27
73551 Bohumín
Tel. +420 724062820
www.frischbeton.eu
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis