Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce fyzioterapeut ka v lokalitě Teplice

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Fyzioterapeut/ka – Nové lázně - job post

Lázně Teplice v Čechách a.s.
Teplice
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Teplice

Úplný popis pracovní pozice:

Fyzioterapeut/ka – Nové lázně

Předpokládaný termín otevření lázeňského domu 1.4.2024. Nábor a zaučení od 1.1. 2024.

Požadujeme:

  • VŠ, ÚSO obor fyzioterapie
  • ochota pracovat s dětmi
  • znalost cizích jazyků vítána

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní firmy, příjemné pracovní prostředí
  • pracovní úvazek plný
  • doba neurčitá s 3 měsíční zkušební dobou
  • jednosměnný provoz (ranní provoz)
  • zařazení do systému vzdělávání zaměstnanců za účelem zajištění poskytování špičkových zdravotnických služeb (v souladu s plánem vzdělávání a výcviku – např. Vojtova metoda)
  • zaměstnanecké výhody – penzijní a životní připojištění, jazykový příplatek, odměny při pracovním a životním výročí, zaměstnanecké stravování, dobrá dopravní dostupnost, zaměstnanecké benefity
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis