Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa gastro menu express a.s.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 10

Job Post Details

PRACOVNÍK POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - BRNO - VÍKENDY VOLNÉ - job post

GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
Brno
29 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 29 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

GASTRO-MENU EXPRESS, a.s. je lahůdkářská firma s víc jak 25 letým působením na trhu. Na naši pobočku DELIKA v Brně hledáme nového kolegu (m/ž) do výroby.

Pracujeme na 7,5 hod. směnách – týden ranní/týden odpolední. Víkendy jsou volné.

Co budete u nás dělat:

· Odvažovat suroviny dle jednotlivých receptur výrobků

· Obsluhovat míchací stroj a kutr

· Vést evidenci výrobků

· Dodržovat výrobní postupy a hygienu práce

· Starat se o čistotu na pracovišti

Nabízíme Vám:

· Nástupní mzdu 29.000 – 30.000 Kč/měsíc

· Osobní ohodnocení po zaučení

· Příplatky za odpolední směny

· 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let (1000 – 7000Kč)

· 25 dní dovolené

· Stravenky v hodnotě 100,-/směna

· Slevy na firemní produkty

· Občerstvení na pracovišti (káva, čaj)

Požadavky:

· Máte výuční list ze SOU v oboru Kuchař/číšník nebo již máte zkušenosti s potravinářským či gastronomickým provozem

· Záleží vám na tom vyrábět kvalitní produkty za dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů

· Nevadí vám pracovat v klimatizovaném prostředí cca kolem 8 - 12°C

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý, Smlouva

Plat: 29 000,00Kč - 30 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis