Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 169

Podobná vyhledávání:

administrativa

Job Post Details

Barista/Obsluha Avocado Bistro&Bar - job post

Filip Fadrhons
Praha 3
140 Kč - 170 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 3

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Hledáme do týmu baristku se servisem
  • Baví tě barevné fresh jídlo?
  • Rád/a děláš do kávy srdíčka?
  • Rozdáváš úsměvy na tváři lidem kolem sebe?
  • Líbí se ti náš koncept avokádo v hlavní roli?
  • Nedáš dopustit na super partu lidí v týmu?
  • Rád/a mluvíš anglicky a zlepšuješ se? Přidej se k nám na Vinohrady do bistra. Děláme freshe, kávu, koktejly a skvělé fresh jídlo co tě bude bavit nosit a ochutnávat. Nástup možný ihned. Směny celý den 9-21, nebo půlené 9-15,15-21. Požadujeme odpracovat minimálně 100 hodin v měsíci, skvělou náladu a chuť se podílet na našem konceptu. Směny se plánují měsíc předem. Těšíme se na Tebe!
Co od vás očekáváme
praxi s kávovarem, český a anglický jazyk, chuť pracovat a základní zkušenosti z gastronomie
Co vám nabízíme
super práci, super kolektiv, jídlo za 50% slevy, kávu zdarma
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis