Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa goodshape

Řadit dle: -
Nabídky práce: 6

Job Post Details

Backoffice & production manager*ka - job post

GoodShape
Praha 7
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 7

Úplný popis pracovní pozice:

Do malého týmu na Letné vyhlašujeme pátrání po osobě s krycím jménem Office & production manager, který*á byl*a naposledy viděn*a mezi superschopnými. Osoba má organizační dovednosti, je kreativní, pečlivá, samostatná…. prostě superschopná! 1. kolo uzavíráme již 22. 11. 2022.

  • Administrativa:

– vedení interní evidence, reporty klientům, produkce zakázek, content editing, import dat, vedení pokladny a výpomoc s přípravou pro účetní

  • Office management

– kompletní servis o kancelář

  • HR

– docházka – dohled nad docházkou kolegů a evidence, happines management.

  • Produkce

– produkční pomoc s interním startupy TourStories, SvětemVína.cz a Wine Lovers
– produkce e-shopu a vedení skladu, vyřizování a expedice objednávek, komunikace s dodavateli i zákazníky

Požadujeme
  • dochvilnost a maximální pečlivost, organizační (skoro až produkční) schopnosti
  • hledání řešení před hledáním problémů
  • základní orientace v administrativě (bez MS office to nepůjde)
  • flexibilita, koncepční přístup k práci
  • umět jednat s lidmi a trochu té diplomacie, výborná čeština a angličtina
  • samostatnost a zodpovědnost
  • zkušenosti s výše uvedeným
  • nástup 1.9.2024,
    – příjem odpovědí do 8.7.
Nabízíme
  • úvazek 3 dny v týdnu
  • nástup dle dohody – ideálně, co nejdříve
  • firemní benefity (počítač, 5 týdnů dovolené, mobilní tarif a další)
  • různorodou práci a získání mraky zkušeností, vzdělávání
  • neformální, přátelskou atmosféru, fajn kolegy a dobrou kávu a víno
  • kanceláře v centru na Letné – Holešovicích

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis