Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa grand hotel bohemia

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

Cukrář / Cukrářka hotel 5* - job post

Grand Hotel Bohemia
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Do našeho 5* Grand Hotelu Bohemia v centru Prahy s tradicí od roku 1927, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici cukrář/cukrářka.

Náplň práce:

  • příprava dezertů na a la carte
  • příprava dezertů na akce (bufety, gala večeře, brunche)
  • příprava VIP treatmentů (pralinky)
  • spolupráce s a la carte a snídaňovými kuchaři
Požadujeme:

  • zkušenost a praxe v hotelu výhodou
  • flexilibilta a kreativita
Nabízíme:

  • pevné zázemí 5* hotelu v centru Prahy s tradicí od roku 1927
  • 13.plat, bonusy, jazykové kurzy, vzdělávání v oboru
  • pracovní oblečení, prádelna, stravování
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis