Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa grandezza hotels

Řadit dle: -
1 nabídka práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Recepční - job post

GRANDEZZA HOTELS s.r.o.
Brno
28 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 28 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Do luxusního hotelu v Brně, hledáme recepční / recepčního.

Náplň práce:

  • Zajišťovat plynulý a bezproblémový chod recepce
  • Vítat české i zahraniční návštevy, registrovat přijezdy a přidělovat pokoje
  • Vyřizovat telefonické hovory včetně využití cizího jazyka
  • Pomáhat řešit problémy hostů spojené s pobytem v hotelu
  • Týmová spolupráce s ostatními úseky hotelu
  • Dodržovat kvalitu poskytnutého servisu hotelu

Co od Vás očekáváme:

  • profesionální vystupování
  • komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita
  • zájem učit se novým věcem a klientsky orientovaný přístup
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office)
  • výborná znalost anglického jazyka
  • samostatnost, komunikativnost
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce ve stabilní soukromé společnosti na plný úvazek a dobu neurčitou
  • finančné bonusy dle hospodářského výsledku a dosaženého hodnocení
  • firemní benefity
  • možnost zvýhodněného stravování v hotelu
  • nástup možný ihned
  • uniforma
  • možnost kariérního růstu

Benefity

  • Studijní volno
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis