Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4,781

Job Post Details

Číšník/servírka- klidná kavárna na Praze 6 - job post

Vila Lanna
Praha
26 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 26 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

reprezentačního zařízení AV ČR, v. v. i. – Vila Lanna, V Sadech 1, Praha 6

Pro restauraci a kavárnu v novorenesanční Vile Lanna v klidné lokalitě pražské Bubenče hledáme nové kolegy do obsluhy. Vila Lanna je historický a architektonicky unikátní objekt s neopakovatelnou atmosférou, práce zde nadchne zkušené kolegy i absolventy, kterým rádi poskytneme potřebnou podporu.

Práce je systémem krátký - dlouhý týden. Standardní otevírací doba je do 21:00v případě akcí (konference, svatby) nárazově delší.

Hledáme kolegy, kteří:

  • mají chuť práce
  • jsou kreativní, mají zkušenosti v oboru a odhodlání

Nabízíme:

  • pevnou mzdu - samozřejmostí jsou veškeré příplatky, včetně přesčasů
  • 6 týdnů dovolené
  • pracovní smlouva na plný úvazek
  • nový produkt - možnost podílet se na rozvoji nového místa na gastromapě Prahy
  • příspěvek na obuv a ošacení
  • stravenková karta (stravenky 150 Kč/den; + 3000 ke mzdě)
  • benefity v rámci hotelové sítě (speciální ceny na produkty a ubytování)
  • vzdělávání -odborné kurzy, jazyky
  • péče o děti - dětské skupiny, příspěvky na rekreace a tábory
  • pravidelné zvyšování mzdy

Dotazy Vám rád zodpoví ředitel Vily Lanna, pan Roman Trnka na tel. 739 329 865.Předpokládaný termín nástupu 1. 4. 2024 nebo dle dohody.

Těšíme se na spolupráci!

Zašlete nám svůj stručný životopis v češtině.

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý

Plat: 26 000,00Kč - 27 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis