Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,740
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Opravář - mechanik kolejových vozidel, automechanik - job post

VHC Servis spol. s r.o.
Lovosice
40 000 Kč - 65 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 40 000 Kč - 65 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Lovosice

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Společnost VHC Servis je certifikovaný servis traťové techniky, zajišťující komplexní služby v oblasti údržby, oprav, generálních oprav a modernizací kolejových vozidel a malé mechanizace. Zabýváme se také instalací a integrací provozních systémů, zejména ETCS.

Podstatným faktorem je naše výhradní spolupráce s výrobci traťových strojů a především obchodně partnerský vztah se společnostmi v rámci koncernu Plasser & Theurer.

www.vhcgroup.cz/vhc-servis

Náplň práce zahrnuje:

  • Provedení údržby, oprav a diagnostiky kolejových vozidel
  • Spolupráce s ostatními členy týmů a techniky

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání nebo praxi v oboru s technickým zaměřením
  • Dobrou technickou orientaci a zručnost
  • Samostatnost, operativnost a spolehlivost
  • ŘP skupiny C výhodou

Pokud jste zájemce o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme na osobním pohovoru a detailněji Vám představíme naši firmu a pracovní prostředí.

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis