Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

IT Specialist – Data & DevOps Engineer - job post

innogy
3.6 out of 5
Ostrava
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Pozice vhodná pro muže i ženy

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika, a.s.
Plynární 2748/6 - 70200 Ostrava

Limuzská 3135/12 - 10800 Praha

Data & Business Intelligence Team

Hledáme nového kolegu do týmu Data & Business Intelligence, který se bude starat o to, aby naše datové nástroje dobře šlapaly a ve volných chvílích se zapojí do datové analytiky v Pythonu, případně může i do dalších zábavných agend našeho týmu, jako je tvorba reportů v Power BI, automatizace v Power Automate, nebo robotizace v Blueprism. Díky pestré náplni práce našeho týmu spolupracujeme s odděleními napříč celou společností innogy a máme tak možnost si „sáhnout“ na data, která jsou pro náš business důležitá. Hledáme k nám kolegu/kolegyni, který/á bude nejen zvládat samostatně spravovat a rozvíjet svěřené aplikace, ale bude mít také chuť se dál vzdělávat a posouvat v dynamickém světě dat. Potřebujeme, aby byl/a komunikativní, analytický/á, kooperativní, zodpovědný/á, a v neposlední řadě, abychom si lidsky sedli Nevadí, pokud se nenajdete ve všech potřebných kvalifikacích – máte-li zápal pro data a chuť se vzdělávat, potřebné znalosti a zkušenosti společně doženeme.

Místo výkonu práce: Praha nebo Ostrava

Termín nástupu: dle dohody, ale čím dřív tím líp

Co u nás budete dělat?

  • Spravovat DevOps nástroj (GitLab) – monitorovat, opravovat a vylepšovat pipelines, podporovat IT i business vývojáře.
  • Spravovat prostředí pro self-service Data Analytics (Jupyter notebooky v rámci AWS Sagemaker).
  • Spravovat servery svěřených aplikací (ve spolupráci s dodavatelskou firmou nasazovat upgrady a patche, instalovat potřebné aplikace a knihovny), celkově dbát o bezproblémový chod serverů a bezpečnost našich dat.
  • Podílet se na správě datové platformy Keboola a databáze Snowflake (datová orchestrace, správa datových toků a transformací, administrace platforem a jejich uživatelů)
  • Podílet se na monitoringu RPA procesů a případné přeuspořádání rozvrhu v případě potřeby.
  • V druhé polovině kapacity se budete podílet buď na vývoji RPA procesů, automatizaci, vývoji v Pythonu, nebo vývoji Power BI reportů.
  • V případě zájmu se můžete zapojit jako školitel do naší interní Data Science Academy, vzdělávat naše kolegy v rámci datových komunit a zapojit se do našeho Data Governance programu.

Jaký by měl být Váš profil?

  • Máte zkušenosti s DevOps nástroji (GitLab v našem případě), a ještě lépe, pokud máte zkušenosti s jeho správou a s CI/CD pipelines.
  • Máte zkušenost s Jupyter notebooky.
  • Umíte programovat v jazyce Python aspoň na základní úrovni, máte zkušenosti s přípravou dat a jejich analytikou.
  • Máte chuť se v oblasti dat vzdělávat a budete proaktivně sledovat novinky v produktech, které v innogy využíváme, nebo bychom mohli.
  • Již jste setkal/a s technickou dokumentací – i v anglickém jazyce.
  • Máte silné analytické myšlení, smysl pro detail, dovedete poznatky syntetizovat, a přitom jste i komunikativní.
  • Jste samostatný/á a zodpovědný/á.
  • Máte VŠ vzdělání v oblasti informačních systémů nebo min. 2 roky praxe v oboru IT provozu, Data Analytics, či Business Intelligence.
  • Znalost anglického jazyka min. B2.

Co je případně Vaší výhodou?

  • Máte zkušenost s provozem IT systémů.
  • Máte zkušenost s AWS produkty (Sagemaker, S3, EC2).
  • Máte zkušenost s vývojem v Power BI, Power Automate, Power Apps, Blueprism.
  • Máte zkušenosti s těmito jazyky/technologiemi/produkty: SQL, Keboola, Snowflake (či jiný cloud DWH), Docker/Podman, Kubernetes.

Co Vám nabízíme?

  • Skvělý tým, který je zasazen v přátelské, kooperativní a profesionální IT organizaci.
  • Možnost osobního a profesního rozvoje, podporu při realizaci nových nápadů.
  • Možnost vyzkoušet si zajímavé technologie.
  • Hybridní pracovní režim z kanceláře a home office.
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna.
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné.
  • Příspěvek na stravování - nabízíme stravenkový paušál ve výši 116 Kč/odpracovaný den.
  • Pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, atd.)
  • Zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu.
  • Pracovní smlouvu na 1 rok, po vzájemné spokojenosti je možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Zajímá vás tato pozice?

Pošlete nám vaše CV

Práci v atraktivním energetickém odvětví

Motivační finanční ohodnocení

Možnost soustavného profesního rozvoje

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice

Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna navíc

Stravenkový paušál – 116 Kč za odpracovaný den

Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč

Jídelnu, fitness centrum a také dětský koutek přímo v budově pracoviště

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis