Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 43

Podobná vyhledávání:

it

Job Post Details

IT SUPPORT L1 a L2 - job post

INBRAIT, s.r.o.
Praha 4
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha 4

Úplný popis pracovní pozice:

Aktuálně hledáme Junior nebo Medior IT Support jako dočasnou výpomoc na IČO pro našeho klienta z oblasti retail.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Pozice
  • Podpora
  • Podpora
Spolupráce
  • Freelancer
Úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • INBRAIT, s.r.o.
  • Praha 4 - Michle

Popis pozice

Aktuálně hledáme Junior nebo Medior IT Support L1 a L2 jako dočasnou výpomoc na IČO pro našeho klienta z oblasti retail.

Informace pro vás:
  • kolegové vás zaučí, není třeba vyvíjet vlastní iniciativu v rozvoji
  • jedná se o klasický support, správa cca 850 uživatelů pro ČR a SR
  • full time od 9:00 plus občasné pohotovosti on call
- neřešíte síťové prvky, servery - jen základní diagnostika
  • příležitostně pojedete do terénu, primárně v Praze a okolí
  • spolupráce bude na několik měsíců než najdeme kolegu na HPP

Bez čeho to nepůjde?
- nutno být s kolegy v kanceláři 4 dny v týdnu, 1 den je možný HO dle (konkrétní den - dohody s kolegy)
  • IČO
  • nutná komunikativní angličtina
  • nutný řidičský průkaz

Nástup: ASAP
Místo výkonu práce: Praha 4 - Michle

Pokud máte zájem ucházet se o tuto pracovní nabídku, zašlete své CV společně s očekávanou sazbou a datem možného nástupu na jobs@inbrait.com

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Podpora Podpora

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Pracovní prostředí
Moderní

Typ smlouvy
Freelancer

Typ pracovního úvazku
Plný úvazek

Typ firmy
Střední

Místo pracoviště
Praha 4 - Michle

Termín nástupu
15.01.2024

Změna je život.

INBRAIT je nezávislý poskytovatel IT lidských zdrojů pro české i zahraniční společnosti. Spolupracujeme se společnostmi s různým zaměřením. Našim klientům nabízíme krátkodobé i dlouhodobé kapacity IT odborníků, jednotlivce i celé týmy s konkrétními znalostmi z oboru IT.

INBRAIT, s.r.o. najdeš i tady

INBRAIT, s.r.o. web
Plzeňská 345/5, 15000 Praha 5, Smíchov, Praha, Česká republika
Profil firmy
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis