Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce it podpora v lokalitě Mladá Boleslav

Řadit dle: -
Nabídky práce: 23

Podobná vyhledávání:

it technik

Job Post Details

Technicko-administrativní podpora vývoje (TRAIN) - job post

Devinn, s.r.o.
Mladá Boleslav
Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Tvoje činnost na téhle pozici má zásadní dopad na to, jak auto bude zákazníkovi fungovat. TRAIN = vývojová verze řídících jednotek a jejich kombinace SW/HW. Na tobě bude tyto TRAINY (verze) sledovat a předávat je všem zainteresovaným stranám k otestování. Na základě tebou předaných informací se plánují veškeré testy a zkoušky, které jsou pro vývoj auta klíčové. Nebudeš tedy vývojářem ani testerem. Tvá role bude koordinační a plánovací. Propojíš svět inženýrů, testerů a vývojářů, kteří jsou zodpovědní za to, že jednotka v autě bude fungovat na 100%.

‍Co budeš dělat:

  • Sledovat vývojové cykly SW/HW a jejich datových sad pro řídící jednotky vozů (označovaných jako "TRAIN"), zajišťovat jejich pravidelné aktualizace a distribuce relevantním týmům.
  • Účastnit se pravidelných schůzek s týmy až do 150 lidí. Komunikovat s konstruktéry, testovacími manažery a vývojovými firmami.
  • Důsledně kontrolovat termíny, soupisů dílů, software a hardware
  • Předcházet chybám ve vývoji SW skrze pečlivou koordinaci a plánování mezi týmy.

S čím budeš pracovat:

  • Power Point
  • Jira
  • Excel
  • TE-VBV (naučíme)

Co od Tebe očekáváme:

  • Schopnost komunikovat ve velkých týmech, včetně prezentací a schopnosti argumentace.
  • Vysoký stupeň pečlivosti a smyslu pro detail
  • Komunikativní znalost angličtiny (minimálně úroveň B1) pro mezinárodní spolupráci.
  • Pokročilou znalost Excelu.
  • Zkušenosti se systémem JIRA bude výhodou, avšak jsme připraveni poskytnout potřebné zaškolení.
  • SŠ, VŠ

Co nabízíme:

  • Klíčovou pozici v rámci vývoje. Tvoje činnost bude mít zásadní dopad.
  • Možnost poznat proces vývoje vozu a lidi, kteří jsou pro něj stěžejní.
  • Příležitost rozvíjet své dovednosti, využívat aktivně angličtinu, naučíš se pracovat s Jirou a dalšími IT systémy.
  • Pokud budeš dobrý/dobrá získáš nesmrtelnou slávu :)

Na co se můžeš těšit:

  • 5 týdnů dovolené
  • Dárek při narození dítěte
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Osobní rozvoj
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování
  • Pružná pracovní doba
  • Roční bonus
  • Služební elektrokoloběžky
  • Sportovní vyžití
  • Stravenkový paušálVýuka jazyků

Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva

Jazyk:

  • česky/slovensky na úrovni rodilého mluvčího (Povinné)
  • anglicky na úrovni min. B1 (telefonní hovory, maily, apod.) (Povinné)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis