Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce it specialista v lokalitě Praha 8

Řadit dle: -
Nabídky práce: 563

Podobná vyhledávání:

it

Job Post Details

Specialista IT – procesy zbožového hospodářství (Praha - Čakovice) - job post

Globus ČR, v.o.s.
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Do našeho IT odd. hledáme posilu pro oblast podpory zbožového hospodářství a procesů na našich hypermarketech.

Co vás čeká

  • práce ve stabilním kolektivu
  • zajištění technického řešení v oblasti cenového značení (etikety, plakáty) a pohybů zboží
  • zpracování změnových požadavků a přetestování systému před produktivním nasazením
  • administrace přenosných mobilních zařízení (PDA)
  • podpora koncových uživatelů
  • mezinárodní spolupráce v rámci Globusu
  • spolupráce na lokálních i mezinárodních projektech

Profil vhodného uchazeče

  • spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a být týmový hráč alespoň trochu technicky zaměřený
  • uživatelská znalost práce s PC, MS Office (outlook, word, excel)
  • zkušenost z retailu výhodou (ale určitě není podmínkou)
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • možnost home office

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis