Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 132

Podobná vyhledávání:

it

Job Post Details

IT Pohotovost Externí technik - job post

IT Pohotovost
Praha
50 000 Kč měsíčně - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Pojď pracovat svobodně tak jak si to naplánuješ dopředu ?

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Pozice
  • IT konzultant
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • IT Pohotovost
  • Praha

Popis pozice

Hledáme šikovného technika pro opravy osobních počítačů, a sítí převážně v domácnostech, menších a středních kancelářích ale nejsou vyjímkou ani restaurace a jiné provozovny které nás potřebují 24 hodin denně a 7 dní v týdnu k našim zákazníkům převážně do lokality vyrážíme tam kam si přeje zákazník, hodinová práce na IČO nebo dohodu o provedení práce dle odpracovaných a vyúčtovaných hodin.

Řidičsky Průkaz a vlastní automobil nutností ( výjezdy k našim zákazníkům jsou samozřejmě také zaplacené)

I hodinová sazba pro vás jako technika je odstupňovaná tak se nám ozvěte a probereme možnosti dle vašich zkušeností.

Spolehlivost,samostatnost,vlídné,slušné a příjemné jednání s našimi zákazníky a kolegy velkou podmínkou pro výkonávaní teto práce.

Častá manipulace s velkou hotovostí před příjezdem a jejím odevzdání na dispečinku (sepsána dohoda o hmotné odpovědnosti) nutné pro výkon teto pozice.

24/7 telefonická podpora operátora při výjezdech samozřejmostí.

Špičkové orientační a komunikační schopnosti.

V případě naplánování směny od doby nahlášení dispečinku začátku on call služby vysoké a spolehlivé pracovní nasazení.

2x za týden povinný cca hodinový telefonický pohovor s nadřízeným.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant

Základní dovednosti

Opravy počítačů a znalost hw / sw velke odborné zkušenosti Zkušenosti ověřujeme takže formalní zkušebka je i u nas a to 3 měsíce

Výhodou

Chodíš do práce jak si to naplánuješ dle toho si i vyděláš....

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Pracujete kdy si to dopředu v následovném měsíci domluvíte.
  • Svobodná nekřečovitá práce v super kolektivu.
  • Jak si směny naplánuješ tak s tebou počítáme.
  • Setkání se super lidmi.

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože ITPohotovosti pracuješ jak chceš.

Informace o pozici

Mzda
10 000 - 50 000 Kč / měsíc

Typ odměny
Odměna/Mzda

Vzdálená práce
Homeoffice Remote

Pracovní prostředí
Moderní

Typ práce nebo projektu
Moderní technologie

Typ smlouvy
Freelancer

Typ pracovního úvazku
Částečný úvazek

Typ firmy
Startup

Místo pracoviště
Praha

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis