Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa iungo jobs s.r.o.

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

ASISTENT/KA PRODEJE s platem až 35 000 Kč - job post

IUNGO JOBS s.r.o.
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Pro úspěšnou síť očních optik v Praze obsazujeme pozici ASISTENT/KA PRODEJE. Chcete pracovat v zajímavém a stabilním oboru s oblíbenými luxusními značkami? Hledáme vyzrálou a pečlivou osobnost s profesionálním vystupováním a chutí rozvíjet se.
Co bude vaše práce?
  • pomoc zákazníkům s výběrem vhodných brýlí, kontaktních čoček a dalších pomůcek
  • drobná administrativa spojená s chodem prodejny
- udržování reprezentativního vzhledu prodejny a dohled nad doplněním zboží - excelentní zákaznický servis – vaším úkolem bude spokojený zákazník:)
  • práce na pokladně
  • komunikace a spolupráce s manažerem prodejny
Co od vás očekáváme
  • zkušenosti s prodejem módy, šperků, kosmetiky, apod.
  • rádi komunikujete s lidmi
  • vystupujete profesionálně
  • chápete důležitost péče o zákazníky
  • zodpovědně přistupujete k práci na pokladně
  • excelentní zákaznický servis je vaše silná stránka
  • hodí se i znalost angličtiny, ale není podmínkou
Co vám nabízíme
  • HPP na plný úvazek a hrubou mzdu až 35 000 Kč (základ + odměny)
  • 8 až 10 hodinové směny a každý druhý víkend volný
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnaneckou slevu
  • Cafeteriii a Multisportku
  • vstupní školení na centrále a podporu v dalším vzdělávání

  • Možnost nástupu: dle domluvy
  • Můžete si vybrat pobočku, kam to máte nejblíž: OC Šestka, OC Krakov a Čestlice

Pošlete nám svůj životopis a my se budeme těšit na osobní setkání :)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis