Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 129

Job Post Details

Junior JAVA Developer - job post

ASSIST Software
Praha
350 Kč - 500 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

    Typ práce

    Vývoj aplikací a systémů

    Měsíční mzda

    40 000 – 55 000 Kč

    350 – 500 Kč / hod.

    Typ úvazku
    Hlavní pracovní poměr, OSVČ
    Lokalita
    Na Florenci, Praha
Na projekt v oblasti automotive hledáme komunikativní, motivované a pohodové kolegy/kolegyně na pozici Junior JAVA Developer.

Staneš se součástí 5 -7 členného týmu, který vyvíjí kompletní katalog všech náhradních dílů pro francouzskou automobilku.

Když budeš mít chuť, do budoucna ti pomůžeme stát se seniorním programátorem a přiučit se
zajímavým technologiím třeba na cloudových řešeních AWS, GCP

Náplň práce

80 %
programování
20 %
analýza

Kontaktní osoba

Eva Mašková
HR DIRECTOR
KONTAKTOVAT

Technologie

Must have

1

JAVA

1

SQL

1

Spring Boot

Nice to have

1

AWS

Požadavky

Must have

VŠ bakalářské

C1

B2

Další požadavky

Nečekáme, že přijde rovnou superman/superwoman, ale rádi ti pomůžeme, aby ses jím/jí stal/a!
Pozice je ideální pro absolventy VŠ zaměřených na IT se zájmem o programování.
Pokud máš zkušenosti s programováním, víš co je Java a nějakou apku jsi už programoval, neváhej se přihlásit. Náš tým se s Tebou rád potká a představí co a jak děláme.

Benefity

    Flexibilní pracovní doba

    Home office

    Dovolená / 25

    Sickdays / 3

Další benefity

    Bonusy / prémie
    Budget na vzdělávání a na konference
    Firemní akce a teambuildingy
    Interní vzdělávání
    Káva zdarma
    Kuchyňka
    Notebook
    Občerstvení na pracovišti
    Příspěvek na penzijní/životní pojištění
    Stravenky

Video

Pracovní okamžiky

O projektu

Software Services Team

    Obor
    Automoto
    Velikost týmu

    16+ lidé

    Relokace

    Ano

    Lokalita
Pro přední francouzskou automobilku dodáváme desítky aplikací ročně. Podílíme se na administraci více jak 450 aplikací na nejrůznějších platformách.
Za deset let vzájemné spolupráce jsme se stali stabilním a důvěryhodným partnerem.
Naši IT specialisté se podílejí na celém vývoji (od analýzy, zadání, návrhů nové architektury, samotném programování až po nasazení) i výběru nejnovějších technologií.
Aplikace, které tvoříme, jsou klíčové pro celý prodejní a dealerský business napříč Evropou.

Na nejnovějším projektu se budete společně s cca 10 kolegy podílet na vývoji aplikace určené pro španělský, francouzský a italský trh, která bude uživatelům umožňovat on-line objednávání k oficiálním dealerům a do servisu. Aplikace se píše v Angularu, SpringBootu a AWS.

Druhou aktuálně nově vyvíjenou aplikací je katalog náhradních dílů a jejich objednávání. Aplikace se vyvájí v React, Java Spring a je na cloudovém řešení AWS.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis