Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa jobstart s.r.o.

Řadit dle: -
75+ nabídek práce

Job Post Details

ARCHITEKT - INTERIÉROVÝ DESIGN - job post

JOBSTART s.r.o.
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje, zabývající se návrhy a realizací kancelářských interiérů, poradenstvím a následným kompletním vybavením, hledáme vhodného kandidáta na pozici Architekt - interiérový design.

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvorba komplexních architektonických návrhů
  • tvorba spaceplanů a výkresové dokumentace
  • spolupráce při tvorbě 3D modelů a vizualizací
  • příprava prezentací pro klienty
  • spolupráce s obchodním a realizačním oddělením
  • komunikace s klienty
  • prezentace návrhů

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání architektonického směru / SŠ vzdělání stavebního směru
  • praxi v oboru
  • znalost práce v programech ArchiCAD, MS Office, Photoshop
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • proklientský přístup a komunikační schopnosti
  • kreativitu, estetické cítění
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost

NABÍZÍME

  • zajímavou příležitost ve stabilní společnosti s možností odborného rozvoje
  • práci na zajímavých projektech
  • pravidelná školení
  • odpovídající platové ohodnocení
  • notebook pro práci na home office
  • stravenky
  • sick days
  • práci na HPP

Lokalita: Praha
Vzdělání:
Jazyky: Anglický jazyk

  • Email neuwirth@jobstart.cz
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis