Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce junior developer v lokalitě Praha 3

Řadit dle: -
100+ nabídek práce

Podobná vyhledávání:

junior programátor

Job Post Details

Junior developer SuiteApps - job post

RSM Tacoma
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Praha – plný úvazek

Jako Junior Developer budeš spolupracovat s kolegy při implementaci NetSuite by Oracle u našich klientů – českých i zahraničních společností. Každý projekt představuje novou výzvu, příležitost k učení a umožní vám se seznámit s novými klienty, podnikovými procesy a systémy.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy škol, obor informatika, se zájmem o interní development nových funkcionalit.

CO BUDEŠ DĚLAT:

  • Spolupracovat v týmu konzultantů na projektech implementace systému NetSuite
  • Podílet se na poskytování podpory uživatelům (debugging, úpravy)
  • Vyvíjet nové funkcionality a NetSuite aplikace v rámci oddělení SuiteApps, jež představuje tzv. interní software-house
  • Na přidělených projektech komunikovat se zákazníky
  • Podílet se na úpravách a aktualizacích stávajících řešení
  • Technicky podporovat tým konzultantů
  • Účastnit se návrhu řešení a realizaci projektů

CO U TEBE OČEKÁVÁME:

  • Znalost programovacího jazyku JavaScript podmínkou
  • Jakákoliv zkušenost s vývojem nových funkcionalit a aplikací softwaru velkou výhodou
  • Anglický jazyk (technické dokumentace a specifikace)
  • Ochota a snaha se učit novým věcem

CO NABÍZÍME:

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost pravidelného home office
  • Pět týdnů dovolené
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti a stravenkový paušál
  • Multisport karta s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Cafeterii – dle svých preferencí můžeš využít příspěvku až 14 000 ročně
  • Bezúročná půjčka pro zaměstnance
  • Výhodný mobilní tarif pro sebe i rodinu
  • Roční a výroční bonusy
  • Teambuildingové akce

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis