Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce kameník v lokalitě Ústecký kraj

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

Technik do realizací - zedník, zámečník, truhlář, instalatér, kameník - job post

ZELENÉ KOLO
Ústecký kraj
26 500 Kč - 35 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Sháníš práci a stabilitu? Chceš být náležitě ohodnocen a být součástí týmu? Pak hledáme možná právě tebe.

– Umíš řemeslo a jsi manuálně zručný?
– Neumíš řemeslo, ale máš chuť se ho naučit?
– Jsi zodpovědný, máš smysl pro humor a baví tě pracovat v týmu?
Pak hledáme určitě tebe. Co nabízíme my?
– možnost práce na hlavní pracovní poměr či brigádu
– stabilní práci ve firmě s dlouholetou tradicí
– práci na čerstvém vzduchu s posilovnou zdarma
– kreativní a veselý kolektiv
To ovšem není vše..

Začni pracovat v týmu lidí, kteří dokáží tvou práci ocenit a vždy ti podají pomocnou ruku.

Co od tebe očekáváme?

  • Držíš v ruce výuční list v oboru zedník, zámečník, truhlář, instalatér či kameník? Bod pro tebe!
  • Neumíš řemeslo, ale chceš se ho naučit?
  • Čekáme od tebe loajalitu, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a korektní vystupování.
  • Vítáme odpovídající zkušenosti v zahradnickém oboru.
  • Oceňujeme manuální a technickou zručnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B a znalost obsluhy zemních strojů a techniky
  • Dbáme na kvalitu odvedené práce i týmového ducha.

Jaká bude tvá náplň práce?

  • Práce v kolektivu při realizaci zahrad na klíč – stavební práce jako např. stavba zídek, zpevněných ploch, zemní práce, stavba biotopu, pergoly, terasy a v neposlední řadě výsadba zeleně a prací s tím spojených
  • Úzká komunikace s vedoucím realizace
  • Údržba svěřené techniky a vozového parku
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů

Kde budeš pracovat?

  • V Ústeckém kraji, kolem Drážďan a okolí

Co ti nabízíme?

  • 26 500 až 35 000 Kč (v závislosti na přidělených úkolech a znalostech)
  • Náborový příspěvek 10.000,-Kč
  • Možnost práce na ŽL nebo brigádně
  • Jistotu a stabilitu v dnešní nejisté době
  • Vzdělávací programy
  • Příspěvky na stravování
  • 25 dní dovolené na HPP
  • 5 dní sick days na HPP
  • Roční bonusy
  • Společné akce u něčeho dobrého k pití
  • Radost z práce

Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu jednání

Chceš mezi nás? Tak neváhej a pošli e-mail se svým CV pomocí jednoduchého formuláře a případně i projekty, na kterých ses podílel/a. Čeká na tebe pohodový tým, zázemí české firmy s dlouhou tradicí na trhu, dobré platové ohodnocení a atraktivní práce plná různorodých úkolů.

Rádi poznáme i nadšence, kterého baví práce v zahradní architektuře, i když nemá tolik zkušeností. Touha po zdokonalování se v oboru je pro nás prioritou.

Vše, čím nás můžeš přesvědčit o tom, že jsi ten pravý/á pošli na doprace@zelenekolo.cz

nebo zavolej Zdeňce na 602 711 602.

Už teď se těšíme na setkání!

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis