Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

KEY ACCOUNT MANAGER - job post

APROFES,s.r.o.
Hodonín
45 000 Kč - 65 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Hodonín

Úplný popis pracovní pozice:

Do našeho obchodního týmu hledáme klíčového partnera, který bude spojovat firmu s našimi nejvýznamnějšími zákazníky.

Co Vás čeká?
  • Navrhujete řešení dle potřeb zákazníka
  • Vyhledáváte nové obchodní příležitosti
  • Tvoříte obchodní plán
  • Děláte průzkum konkurence
  • Nemine Vás také administrativa spojená s řízením zakázek
  • Spolupracujete s ostatními odděleními (výrobou, kvalitou, logistikou atd.)
Budete odpovědný za pochopení potřeb a požadavků zákazníků, navrhování řešení na míru, řešení reklamací a zajištění spokojenosti zákazníků.

Požadujeme:
Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Praxe v oblasti prodeje, nebo account managementu minimálně 2 roky
  • Anglický jazyk na úrovní B2 a výše (časté jednání s anglicky hovořícími klienty)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • ŘP. sk. B
  • Cílevědomost a silné organizační dovednosti
Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Variabilní finanční bonusy
  • 25dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenková karta
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Vzdělávací kurzy a školení
Místo pracoviště: okres Hodonín

Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis