Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 10

Job Post Details

 Konstruktér - job post

Metal Produkt Servis Praha
Praha 8

Lokalita

Praha 8

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce

  • hledáme spolehlivého a zodpovědného člověka do našeho výrobního závodu v Chrasti u Chrudimě
  • konstrukce svařovacích a montážních přípravků, linek, jednoúčelových strojů pro automobilový průmysl
  • pracovní místo vhodné i pro absolventy

Požadavky

  • vzdělání SŠ/VŠ strojní
  • samostatnost, flexibilita, komunikativnost
  • základní znalosti technologií a norem ve strojírenské výrobě
  • znalost 3D softwaru Catia V5
  • zkušenost z procesů Automotive výhodou
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat a zdokonalovat se
  • znalost NJ na komunikativní úrovni (popř.AJ)

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • prostor pro rozvoj kariéry
  • zajímavou práci
  • pružná pracovní doba
  • placené jazykové vzdělání
  • zajímavé platové ohodnocení

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na kontaktní osobu:
pan Jeníček, e-mail: jenicek@mpservis.cz, tel: 724 007 299

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis