Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Elektro - projektant - konstruktér rozvaděčů NN - job post

Techco-Electrics ETS
Teplice
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Teplice

Úplný popis pracovní pozice:

Společnost Techco-Electrics ETS s.r.o. hledá posilu do svého týmu na pozici

Elektro – projektant – konstruktér rozvaděčů NN

Elektro konstruktér:

  • zpracovává výrobní a průvodní dokumentaci pro přidělené zakázky v oblasti výroby rozvaděčů NN
  • účastní se jako technický poradce obchodních jednání dle požadavku vedoucího
  • vystavuje úplnou materiálovou rozpisku včetně požadavků na nepřístrojový materiál, který není obsažen v zadávací dokumentaci
  • podílí se na zavádění změn a inovací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe na stejné nebo obdobné pozici, v oblasti projektování elektro nebo konstrukcí rozváděčů (NN) výhodou
  • znalost práce s elektronickým zpracováním dat, MS Office, AutoCAD 2D, znalost dalších softwarů vítána
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, rozhodnost
  • schopnost práce v týmu
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí a seberealizaci v prosperující společnosti
  • možnost profesního růstu
  • aktivní využití cizích jazyků (NJ, AJ)
  • přátelský kolektiv
  • zaměstnání na HPP
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na stravování a volný čas
  • 5 dní volna navíc

Místo výkonu práce:

  • Teplice

Nástup:

  • Ihned, popř. dohodou

Životopisy spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů prosím zasílejte na e-mailovou adresu: veronika.skypalova@techco-electrics.com.

Získaná data budeme zpracovávat za účelem dosažení vhodného kandidáta po dobu než najdeme toho vhodného, a obsadíme pracovní místo, nejdéle však 6 měsíců.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis