Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce kuchař ka v lokalitě Ostrava

Řadit dle: -
Nabídky práce: 14
Odebrali jsme několik nabídek práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete znovu spustit hledání i s vynechanými nabídkami práce.

Job Post Details

Pomocný kuchař/ka - job post

Mgr. Jarmila Adámková
Ostrava
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Do rodinného podniku restaurace Stodola v Ostravě Hrabové příjmeme pomocného kuchaře/ku.
Co od vás očekáváme
Vyučení v oboru/praxe
Spolehlivost
Nadšení pro gastronomii
Smysl pro pořádek
Co vám nabízíme
Zázemí stabilního podniku
Směny krátký/dlouhý týden
Výplata 2x měsíčně
Firemní benefity
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis