Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce kuchař kuchařka v lokalitě Čeladná

Řadit dle: -
Nabídky práce: 15
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

Kuchař / kuchařka - job post

Richard Kučík
Čeladná
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Čeladná

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

ART & DESIGN MIURA hotel a jeho Miura restaurace pod vedením Michala Götha nabízí regionální beskydskou kuchyni v moderním podání.

Náplň práce:

Jsme stabilní podnik se stabilním personálem. Budete vařit pod vedením uznávaného kuchaře Michala Götha.

Co od Vás očekáváme:

  • samostatnost a ochotu se zdokonalovat
  • nadšení pro gastronomii
  • zdokonalování se v pracovním procesu
  • kolegialitu
  • profesionalitu
  • podílení se na chodu kuchyně
  • dodržování standardů společnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • platové ohodnocení dle individuální domluvy
  • pracovní dobu dlouhý / krátký týden
  • personální stravu
  • přátelský kolektiv
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis