Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 14
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele
Odebrali jsme několik nabídek práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete znovu spustit hledání i s vynechanými nabídkami práce.

Job Post Details

KUCHAŘ/KUCHAŘKA - job post

Slezské uzeniny, s.r.o.
Dobrá
23 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 23 000 Kč měsíčně

Lokalita

Dobrá

Úplný popis pracovní pozice:

z:22/7/2024
NÁPLŇ PRÁCE:
  • spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží
  • spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů
  • přijímání kuchyňských objednávek
  • volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů
  • příprava a úprava produktů a pokrmů
  • zpracování a úprava polotovarů
  • ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
  • výdej jídel
  • organizování a řízení práce pomocných sil
  • provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu.
CO POŽADUJEME:
  • praxe ve stravování výhodou
  • předložení výpisu z RT
  • zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
NABÍZÍME:
  • telefonní paušál, stravné, stabilní zaměstnání.
KONTAKT emailem.

Vloženo:
24.07.2024 | 13:58 hod.

Termín:

Vhodné pro:
Všechny

Místo práce:
Dobrá

Druh práce:
Kuchař

Vložil:
Pilchová Jolana

Kontakt:
ukázat telefon

Štítky:
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis